Dent360 Farkıyla
Türkiye'de diş sigortanız olmasını ister misiniz?

Türkiye’de görülmemiş bir ilke imza atıyoruz. Artık tüm diş tedavileriniz güvencemiz altında. Dent360 Diş Sigortası ile hastanemizden aldığınız tüm diş tedavilerini güvence altına alabilir, sigorta imkânlarından ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Sigorta bedelini öğrenmek için lütfen WhatsApp hattımızdan iletişime geçin.

Dent360 ailesi olarak sigortalı diş tedavisindeki amacımız tedavi sonrası yaşanabilecek problemlerde ilk yıl için hastalarımıza destek olmaktır. Hastalarımızın diş tedavileri tamamlandıktan sonraki 1 yıllık süreç aslında hastalarımızın birçok soruyla ve problemle karşılaşabilecekleri bir dönemdir. Bizler de bu dönemde hastalarımızı bu sorular ve problemlerle yalnız bırakmıyoruz. Hastalarımızın diş tedavilerinden kaynaklanan herhangi bir probleminde, yapılan tedavi ile ilgili tekrar bir işlem gerektiğinde bu işlemi sigorta kapsamında ücretsiz bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede diş tedavilerinizde Dent360 Diş Sigortası ile sizlere tam manasıyla bir güvence sağlıyoruz.

Diş sigortasının kapsamı yalnızca hastanemizden aldığınız diş tedavinizden kaynaklı yaşamış olduğunuz problemlere ilişkin olup yeni bir tedavi veya işlem için sigortadan faydalanmanız mümkün değildir. Sigorta imkânıyla, diş tedavinizi hastanenin güvencesi kapsamına alıyoruz ve yaşadığınız sorunları sigorta kapsamında ücretsiz bir şekilde gidermeyi amaçlıyoruz.

Peki, bu sigortalı diş tedavisi imkânından nasıl faydalanabilirim?

Sigortalı diş tedavisi imkânlarından faydalanmanız için belli bir tutarın üzerinde tedavi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sigortalı tedavide alt sınırı öğrenmek için lütfen iletişime geçin.

Sigortanın geçerlilik süresi 1 yıldır. Tedavinizin bitmesinden sonra imzalayacağınız sigorta poliçesi ile diş tedaviniz artık 1 yıl süreyle DENTOPOL güvencesi altına alınır. Bu 1 yıllık süre tedavinizin tamamlandığı ve tamamen bittiği gün itibariyle başlar. Sigorta süresi boyunca tedavinizden kaynaklı yaşayacağınız tüm sorunları DENTOPOL Dentclusive Diş Sigortası güvencesi ile ücretsiz bir şekilde giderebilirsiniz.

Dentclusive Diş Sigortası sözleşmesinin bedelini öğrenmek için lütfen arayın. Diş tedavilerinizi uygun bir fiyata sigortalatabilir ve 1 yıl boyunca tüm sorunlarınızda Türkiye’ye gelme, transfer, ulaşım ve konaklama imkânlarımızdan ücretsiz bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Sigorta sözleşmesinin süresi 1 yılın sonunda bitmiş olur ve sözleşmenin tekrar uzatılması mümkün değildir. Sözleşme süresi boyunca (1 yıl içinde) en fazla 2 defa sigortadan faydalanma hakkınız bulunmaktadır.

Sigorta sözleşmesinin bedeli tedaviniz tamamlandıktan sonra nakit olarak ödenecektir. Ödeme yapılmadığı takdirde sigortadan faydalanmanız mümkün değildir.

Sigorta sözleşmesini imzalamadan önce Kimlik Kartı veya Pasaportunuzu yanınızda getirmenizi önemle rica ederiz.

Sigorta için bizimle iletişime geçin.

DENT360 BEYKENT SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÖZEL İSTANBUL 360 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Copyright 2020 by Dent360. Tüm hakları saklıdır.