Dent360 Farkıyla
Neden Türkiye'de diş tedavisi olmalısınız?

Türkiye’ye diş tedavisi için gelen hasta sayısı gün geçtikçe arttıyor. Avrupa’nın önde gelen ülkelerinin yanı sıra Amerika ve Arabistan yarımadasından da birçok ülkeden hasta gelmektedir. Diş tedavinizi olurken bir yandan da Türkiye’nin güzelliklerini yakından tanıyabilme fırsatını elde edebilmek hastaların dikkatini çekiyor.

Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulması bunun en büyük nedenlerinden biri olarak sayılabiliyor. Özellikle implant, zirkonyum, diş beyazlatma, estetik diş dolgu, laminate veneer ve kanal tedavisi gibi uygulamalar hastalar tarafından sıklıkla ülkemizde tercih ediliyor. Bununla birlikte yurtdışı ülkelerinde diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, diş tedavilerinde Türkiye’nin tercih edilmesinin başında geliyor.

Müşteri memnuniyetimiz
Başarı oranımız
Hastalarımızın tavsiye oranı
Seyahat Memnuniyeti

Son Teknolojiye Sahip Diş Hastaneleri

Diş tedavileri için ülkemizin seçilme nedenlerinin başında kuşkusuz ki son teknoloji ile donatılmış, Akredite hastaneler gelmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, sağlık hizmetleri organizasyonunu ve bakım kalitesini arttırmak adına yapılmış bir dizi standartlarla inşaa edilmiş hastaneye sahibiz. Dent360 olarak uluslararası standartlara uygun, Akredite poliklinikleri ile dünyanın dört bir yanından gelen hastalara hizmet veriyoruz.

Diş Servisimiz
Sayılarla

Dent360 kliğinin bugüne kadar yurtdışından gelen hastalara vermiş olduğu hizmet sonrası yapılan araştırmalarla elde edilen verilerdir.

0123456789001234567890%
Hasta memnuniyeti
0123456789001234567890%
Tedavi başarısı
012345678900123456789001234567890%
Personel memnuniyet oranı
0123456789001234567890%
Hızlı iyileşme

Alanında Uzman Hekimler

Dünyanın dört bir yanından gelen hastaların Türkiye’yi seçme nedenlerinden biri de alanında uzman diş doktorlarıdır. Alanlarında uzmanlaşmış, yılların deneyimine sahip diş hekimleri Türkiye’de hizmet veriyor.

Tedavileri süresince en iyi diş hekimlerinden tedavi görmek isteyen hastalar da Türkiye’yi tercih ediyor.

Dent360 Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’de alanlarında deneyim kazanmış ve uzman bir çok diş hekimini barındırıyor.

Uygun Fiyatlara
Diş Tedavisi Olma İmkanı

Diş tedavileri dünyanın birçok yerinden oldukça pahalı işlemler arasında yerini alıyor. Türkiye ise çok daha uygun fiyatlar ve ücretler karşılığında hastaların en iyi tedaviyi görebileceği ülkelerin başını çekiyor. Bu nedenle birçok uluslararası hasta Türkiye’de diş tedavisi olmayı tercih etmektedir.

Placeholder image

İstanbul’u Gezme İmkanı

Kaliteli ve uygun tedavi ve uzman diş hekimlerinin yanı sıra birçok hasta Türkiye’ye geldiğinde sadece diş tedavisi olmuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin güzelliklerini de yakından tanıyabilme ve gezebilme imkanına sahip oluyor.

Dent360 ile Türkiye’ye diş tedavisine gelen hastalar İstanbul turu ile de sağlık için geldikleri Türkiye’de eğlenceli bir tatil geçirebilme imkanı buluyor.
DENT360 BEYKENT SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÖZEL İSTANBUL 360 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Copyright 2020 by Dent360. Tüm hakları saklıdır.