DENT360
SIKÇA SORULAN SORULAR

TÜRK DİŞ HEKİMLERİ MESLEĞİNDE BAŞARILI MI?

Türkiye’de estetik diş tedavileri ve implantoloji alanında kendini geliştirmiş çok iyi diş hekimleri var. Dent360 Diş Kliniği ve Merkezi olarak diş hekimliği alanındaki en son teknolojileri takip eden ve bunlara uyum sağlayan diş hekimleri ile çalışmaktayız. Merkezimizde uzman protez, ortodontist, periodontist ve pedodontist doktorlarımız ile tüm diş hekimliği alanlarında hizmet verebilmekteyiz.

Doktorlar sayfamızı ziyaret edebilir ve doktorlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İMPLANT TÜRKİYE'de DAHAMI UCUZ?

Türkiye’deki diş implantları, Avrupa ve İngiltere’den 6’da 1 daha uygun fiyatlı. Hastalarımız tedavilerinin yanı sıra İstanbul tatillerini de konforlu bir şekilde geçirmektedir.

DİŞERİMİ YAPTIRMAK İÇİN TÜRKİYE'ye GELEBİLİR MİYİM?

Türkiye, tedavi kalitesi ve fiyat oranına göre dünyanın en iyi diş tedavi ve tatil hizmetlerini sunan 3 ülkeden biridir. Türkiye diş merkezinin sayısı ve kalitesi her yıl artmaktadır. Bu alandaki teknolojik yatırımlar sayesinde Türkiye, dünyanın en iyi dental lokasyonu olma yolundadır.

İMPLANT TEDAVİ SÜRESİ NEDİR?

Türkiye’de dental implant tedavisi için 2 ayrı 1 haftalık ziyaret yeterli olacaktır. Bu, implantın çene kemiği ile güçlü bir şekilde kaynaşması için gereklidir. İlk ziyaretten sonra implant ve çene kemiğinin kaynaşması yaklaşık 3 ay sürecektir. Kemik Grefti veya Sinüs Lifting operasyonları gerekiyorsa iyileşme süreci 6 aya kadar uzayabilir.

Bu işlemler implant diş tedavisinin başarısı için oldukça önemlidir. Hastalarımız beklenen iyileşme sürecinin ardından kliniğimize ikinci ziyaretlerini gerçekleştirmektedir. 2. vizitte alınan diş ölçülerine göre implant ve tüm kuron kaplamaları üzerine kalıcı dişler yapılarak tedaviyi tamamlıyoruz.

Dental implant iyileşme sürecinde hastalarımıza geçici çözümler sunarak dişlerini kaybetmeden evlerine dönmelerini sağlıyoruz. Bu nedenle hastalarımızın implant diş tedavisi gördüğü görünüm açısından fark edilmez.

KAPLAMA DAYANIKLILIK SÜRESİ NEDİR?

Türkiye’de diş kaplama tedavisi gören hastalarımız bu kaplamaları uzun yıllar kullanabilirler. Ancak bu süreler kaplama çeşitlerine ve kişilerin ağız hijyenine gösterdiği özene ve doktor tavsiyelerine göre değişiklik göstermektedir.

Hastalarımız 9 yılı aşkın süredir porselen ve full seramik kaplamaları rahatlıkla kullanabilmektedir. Lamina kaplama ve kompozit kaplama tedavisi gören hastalarımız bu kaplamaları iyi korumalıdır. Hastalarımız yeterli özeni gösterirlerse bu kaplamaları 10 yıldan fazla rahatlıkla kullanabilirler.

TÜRKİYE'de LAMİNA KAPLAMA NE KADAR?

Estetik diş tedavilerinden biri olan laminate veneerler çok uygun fiyatlara İstanbul’da yapılabilmektedir. İstanbul Diş Kliniği olarak Türkiye’de porselen laminate veneerleri Avrupa fiyatlarına göre 5’e 1 düşük fiyatla uyguluyoruz. Laminate veneer tek diş fiyatı Türkiye’de ortalama 290 Euro’dur. Fiyatlar yapılacak diş sayısına göre değişiklik gösterecektir.

Türkiye laminate veneerler hakkında her şeyi öğrenmek için bize ulaşın .

TÜRKİYE'de İMPLANT FİYATLARI NE KADAR?

Türkiye’de implant diş fiyatları markaya, operasyonun sayısına ve zorluğuna göre belirlenir. Dent360 Diş Kliniği olarak İstanbul, Türkiye’de en iyi 4 dental implant markası ile çalışıyoruz. Dental implant diş operasyonlarını hastalarımızın tercih ettiği implant markasına göre gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’deki dental implantlar hakkında her şeyi öğrenmek için bizimle iletişime geçin .

TÜRKİYE'de ZİRKONYUM TAÇ MALİYETLERİ NE KADAR?

Türkiye zirkonya kronları hakkında her şeyi öğrenmek için bizimle iletişime geçin .

TÜRKİYE'de ALL ON 4 İMPLANT FİYATLARI NE KADAR?

Bu tedavi yöntemi özel ve karmaşık bir tedavidir. Bu nedenle, bu tedavinin maliyeti biraz daha yüksek olabilir. All on 4 implant tedavisi bu konuda uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Dent360 Diş Kliniği olarak İstanbul’un en iyi doktorlarını firmamızda bulunduruyoruz.

TÜRKİYE'de KRON DİŞ FİYATLARI NEDİR?

Türkiye’de tam set diş kaplama fiyatları kaplama çeşitlerine göre değişmektedir. Zirkonyum ve emax kuronları estetik olarak kullanıyoruz. Bu fiyat yine 28 diş için geçerlidir.

TÜRKİYE'de GÜLÜŞ TARARIM FİYATLAR NE KADAR?

Gülüş estetiği multidisipliner bir yaklaşıma sahiptir ve birçok işlemin bir arada uygulanmasıyla gerçekleştirilir. Bu yüzden Türkiye’de gülüş estetiği fiyatları uygulanacak işlemlere göre değişmektedir. Smile Makeover 20 adet porselen diş & 20 adet zirkonya kaplama maliyeti için bizimle iletişime geçin. Ancak dediğimiz gibi fiyatlar uygun işlemlere göre değişiklik gösterecektir.

Türkiye gülüş estetiği hakkında her şeyi öğrenmek için bizimle iletişime geçin .

TÜRKİYE'yi ZİYARET ETMEK GÜVENLİ Mİ?

Türkiye diş tedavisi ve tatil için dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir. Hem devlet hem de özel işletmeler olarak Covid 19 için gerekli tüm önlemler titizlikle alınmaktadır. Yüksek aşılama oranı da Türkiye’yi güvenli ülkeler arasına sokuyor.

Dent360 İstanbul Diş Kliniği olarak kliniğimizin düzenli bakımını ve hijyenini titizlikle sağlamaktayız. Kliniğimizde sık sık dezenfeksiyon uyguluyoruz. Aldığımız dezenfeksiyon önlemleri hakkında daha fazla bilgiyi youtube videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

TÜRKİYE'de DİŞ TEDAVİLERİ NEDEN BU KADAR UCUZ?

Çünkü Türkiye’de sigorta masrafları, laboratuvar ücretleri, kiralar gibi maliyetler diğer ülkelere göre oldukça düşük. Özellikle İngiltere ve ABD ile karşılaştırıldığında fiyatlarda 5’te 1 fark var. Bu sayede hastalar Türkiye’nin doğal güzelliklerinden yararlanarak hem tedavilerini alabilirler hem de aynı zamanda harika bir tatil geçirebilirler

DENT360 BEYKENT SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÖZEL İSTANBUL 360 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Copyright 2020 by Dent360. Tüm hakları saklıdır.